Policja wyjaśnia przyczyny zgonu mężczyzny w Sułkowicach koło Andrychowa

Robert Szkutnik
W Sułkowicach koło Andrychowa doszło dziś rano do tragedii. W jej wyniku zmarł 25 -letni mężczyzna, kawaler. Prokuratura wadowicka prowadzi w tej sprawie intensywne śledztwo

W piątek około godziny 6.30 w Sułkowicach koło Andrychowa rodzina znalazła w domowej kotłowni mieszkającego w tym domu 25- latka bez oznak życia. Wezwane na pomoc służby ratunkowe, pogotowie i straż pożarna nie mogły już niestety pomóc mężczyźnie. Lekarz stwierdził zgon.

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmieci młodego mężczyzny. Strażacy przeprowadzili w pomieszczeniu pomiary i nie stwierdzili obecności tlenku węgla w powietrzu.

- Nie oznacza to, że czadu tam wcześniej nie było. Pomieszczenie mogło zostać przewietrzone.Jednak na wszystkie wątpliwości odpowie dopiero sekcja zwłok,którą zleciliśmy - mówi Jerzy Utrata, Prokurator Rejonowy, prokuratury w Wadowicach.

Prokurator na obecnym etapie śledztwa wykluczył także działanie osób trzecich. Zmarły był kawalerem.

Prokurator o zwłokach mężczyzny znalezionych w Rzeszowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na andrychow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie