Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Kopalnia Soli w Wieliczce z Energią Dla Firm

informacja prasowa
Energia Dla Firm Sp. z o.o. wygrała przetarg na dostawę energii elektrycznej do Kopalni Soli „Wieliczka” S.A. Spółka oferując najkorzystniejsze warunki pokonała tym samym liderów rynku: RWE Polska S.A., Tauron Sprzedaż Sp. z o.o., PKP Energetyka S.A., Energia Obrót S.A. oraz PGE Obrót S.A.

Energia do Kopalni Soli „Wieliczka” dostarczana jest od 1 stycznia 2014 roku. - 2013 to był dla nas naprawdę dobry rok - mówi Piotr Ostaszewski Prezes Spółki Energia Dla Firm.
W przetargu dla Kopalni Soli „Wieliczka”, podobnie jak w przetargu na dostawę energii
do warszawskiego Pałacu Kultury i Nauki, nasza oferta przebiła propozycje największych sprzedawców. Współpraca z kopalnią jest dla nas tym cenniejsza, ponieważ mamy zaszczyt oświetlać obiekt znajdujący się na liście światowego dziedzictwa Unesco
– dodaje Ostaszewski.
Polscy przedsiębiorcy dostawców prądu nadal zmieniają kilkakrotnie rzadziej, niż inne kraje europejskie. Jednak proces zmian na rodzimym rynku energetycznym został już zapoczątkowany, a przedsiębiorcy coraz częściej zaczynają zwracać uwagę na możliwość optymalizacji kosztów energii oraz na możliwość zmiany dostawcy i wynikających z tego korzyści w postaci oszczędności pieniędzy.
Do zmian dostawców energii powoli przekonują się także samorządy i spółki skarbu państwa, czego przykładem jest wygrany przez Energię Dla Firm przetarg w Wieliczce. Z wolnego rynku energii pół roku temu skorzystało także miasto i gmina Radom. Rozpoczęta w lipcu współpraca przyniesie tamtejszemu samorządowi oszczędności na poziomie około
7 milionów złotych. Natomiast w przypadku Pałacu Kultury i Nauki będą to oszczędności na poziomie 670 tys. złotych w ciągu 10 miesięcy.
- Niezależni sprzedawcy mają już kilkuprocentowy udział w rynku i będzie on stale wzrastał – mówi prezes spółki Energia Dla Firm. _Niezależni sprzedawcy są w stanie dopasowywać się do indywidualnych potrzeb klientów, tworząc dla nich oferty korzystne cenowo oraz wyższy standard obsługi _– kwituje Ostaszewski.
Energia dla Firm to lider zmian na rynku energii. Od 3 lat z sukcesem sprzedaje swoje produkty i usługi ponad 25 000 klientów. Co piąta firma zmieniająca sprzedawcę prądu wybiera właśnie Energię Dla Firm. Roczny obrót spółki sięga 300 milionów złotych. Więcej na www.energiadlafirm.pl

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na andrychow.naszemiasto.pl Nasze Miasto