Nasza Loteria

Kalwaria Zebrzydowska. Siedmioosobowa rodzina zatruła się czadem

Bogumił Storch
Trwa ustalenie przyczyny zatrucia
Trwa ustalenie przyczyny zatrucia archiwum GK
W nocy z niedzieli na poniedziałek, w Kalwarii Zebrzydowskiej, siedmioosobowa rodzina zatruła się czadem. Wszyscy poszkodowani zostali przewiezieni do pobliskich szpitali.

Nocą, z niedzieli na poniedziałek, wezwano straż pożarną i karetkę pogotowia do Kalwarii Zebrzydowskiej. Tam,, w jednym z mieszkań na ulicy Weissa, doszło do zatrucia tlenkiem węgla. Okazało się, że poszkodowanych zostało aż siedem osób, to członkowie zamieszkującej lokal rodziny.

Na miejscu zdarzenia wezwano kolejne dwie karetki: z Wadowic i Sułkowic. Cała siódemka poszkodowanych, z poważnymi objawami zatrucia czadem, po udzieleniu pomocy na miejscu. Po zabezpieczeniu, zostały przewiezione do dwóch szpitali: w Wadowicach i w Myślenicach.

Trwa ustalenie przyczyn zdarzenia.

Zobacz też: WOŚP 2017 w Krakowie

od 16 lat
Wideo

Lucyna Nenow - wizyta prezydenta Dudy w Jaworznie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na andrychow.naszemiasto.pl Nasze Miasto