Nasza Loteria

Biegali na Kocierzy, śpiewali na Potrójnej [ZDJĘCIA, WIDEO]

Redakcja
Koło Andrychowa na Kocierzu odbył się jesienny bieg na 15 km górski. Na Potrójnej mieszkańcy podandrychowskich Sułkowic co roku 11 listopada urządzają ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz ze śpiewaniem pieśni.

Na Kocierzu koło Andrychowa odbył się jesienny bieg na 15 km po górskich ścieżkach. Uczestnicy biegu na starcie odśpiewali Hymn Polski. Na szlaku, na Potrójnej, biegaczom kibicowali m.in. mieszkańcy podandrychowskich Sułkowic, którzy co roku 11 listopada urządzają tam ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz ze śpiewaniem pieśni. Repertuar mają bogaty. Od "Mazurka Dąbrowskiego" po skoczne polskie melodie.

Autor: Małgorzata Gleń

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

NaM - Podlaskie ligawki

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na andrychow.naszemiasto.pl Nasze Miasto